poskytujeme ubytovanie ...

... v siedmych priestranných dvojlôžkových izbách a troch apartmánoch s celkovou ubytovacou kapacitou 36 miest, vrátane prístielok.
... vo všetkých izbách a apartmánoch poskytujeme jednolôžkové alebo dvojlôžkové postele s ortopedickými matracami a roštom, Sat. TV, rádiobudík, WiFi pripojenie na internet. Samozrejmosťou sú samostatné kúpeľne so sprchovacím kútom a WC.
... pre svojích hostí bezplatne poskytujeme parkovanie v uzavretom parkovisku, v zadnom priestore nádvoria penziónu, ktorý je nepretržite monitorovaný viackamerovým systémom.
... na recepcii poskytujeme službu do 22:00 denne. V deň ukončenia pobytu je žiadúce izby opustiť do 10.00 hod / prípadne podľa dohody /.
... raňajky poskytujeme vo vlastnej reštaurácii v čase od 7.00 hod. (pre skupiny aj podľa dohody)

... apartmán č. 10 poskytuje veľkorysé priestory na dvoch podlažiach, kde sa na prvom podlaží nachádza obývacia časť s priestrannou rohovou sedačkou, LCD TV so satelitným príjmom, pracovným stolom s koženým kreslom, kuchynku s chladničkou a aj priestrannú kúpeľňu s toaletnou skrinkou, vaňou a WC. Na druhom podlaží sa nachádza spáľňová časť s dvojlôžkovou posteľou.
... apartmán č. 2 je taktiež dvojpodlažný a ponúka jednu dvojlôžkovú posteľ na každom podlaží, na prvom je k dispozícii aj sedačka k TV so satelitným príjmom.
... apartmán č. 9 ponúka dvojlôžkovú posteľ v štedro riešených priestoroch s rohovou sedačkou, LCD TV so satelitným príjmom, kuchynku s chladničkou.

cenník izieb ...

Izba dvojlôžková
1 osoba - 34,- eur / noc
2 osoby - 47,- eur / noc
3 osoby - 60,- eur / noc

V prípade dlhodobého pobytu (mesiac a viac) možná dohoda zľavy od 3% do 10 %, v závilosti od počtu izieb a počtu ubytovaných.

Raňajky - 3,00 eur / osoba
Raňajky nie sú v cene ubytovania.

Ubytovanie Reštaurácia Spoločenské akcie